Skrajne noty rosyjskich braci. Gollob rozczarował

ROW Rybnik.

Max Fricke 7. Australijczyk podtrzymuje dobrą formę. Po dziewięciu punktach w Zielonej Górze, Fricke zdobył tylko „oczko” mniej w meczu z MrGarden GKM Grudziądz. W pierwszym biegu 20-latek popisał się świetną akcją, dzięki której minął na kresce Tomasza Golloba. Australijczyk w świetnym stylu wszedł do PGE Ekstraligi.

Rune Holta 8. Solidny występ Holty. Jedynym minusem była podwójna porażka w siódmym biegu z parą Okoniewski-Nowak. Poza tym trzy pewne „trójki” i porażka z Krzysztofem Buczkowskim.

Andreas Jonsson 9. Piętnasty bieg odebrał Jonssonowi komplet punktów. W pierwszych czterech startach Szwed był nie do złapania przez rywali. Kolejny udany mecz 35-latka, który wygrał w tym sezonie już 6 biegów, czyli tyle samo ile w całym poprzednim roku.

Damian Baliński 4. Słabo rozpoczął mecz, w pierwszych dwóch biegach przez szkolne błędy tracił pozycję na dystansie. Później było już lepiej, jednak w kolejnych meczach rybniccy kibice będą liczyli na więcej niż 3 punkty.

Grigorij Łaguta 10. Komplet punktów, rekord toru i fantastyczny jedenasty bieg. Perfekcyjny występ Rosjanina. Starszy z braci Łaguta udowodnił, że nowa geometria rybnickiego toru pozwala na walkę na dystansie, kiedy w swoim czwartym starcie minął obu grudziądzan na trasie.

Kamil Wieczorek 3. Młodzieżowiec ROW-u zrobił to co do niego należało. W dwunastym biegu miał nawet szansę na podwójny triumf z Jonssonem, ale na dystansie został pokonany przez Nowaka.

Explore more:  Levy: Nie chcemy powtórki sprzed roku

Robert Chmiel 5. Drugi z rybnickich juniorów błysnął w czwartym starcie, kiedy przywiózł za swoimi plecami Rafała Okoniewskiego. W ósmym biegu Chmiel nawiązał przez chwilę walkę z Gollobem. Niezły mecz 18-latka.

MrGarden GKM Grudziądz.

Tomasz Gollob 2. Koszmar wyjazdowy Golloba powrócił. Kapitan GKM-u pomagał przy projektowaniu nowej geometrii rybnickiego toru, więc wszyscy liczyli na dobrą jazdę z jego strony. Gollob przyzwoicie pojechał tylko w swoim drugim starcie.

Antonio Lindbäck 7. Jedyny zawodnik gości, który nie zapisał „zera” przy swoim nazwisku. Kolejny dobry mecz Szweda na wyjeździe. Lindbäck do końca walczył z rybniczanami, w piętnastym biegu odebrał komplet punktów Jonssonowi.

Krzysztof Buczkowski 4. Wychowanek GKM-u jak zawsze imponował ambicją, ale ewidentnie nie był dobrze spasowany do przyczepnego toru w Rybniku. Buczkowski nadal czeka na pierwsze biegowe zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie.

Artiom Łaguta 2. Kolejny fatalny mecz Rosjanina. Było to trzecie spotkanie z rzędu, w którym Łaguta zdobył tylko 3 punkty. 25-latek nie spełnia pokładanych w nim nadziei i zdecydowanie zawodzi grudziądzkich kibiców. Słabsza jazda może kosztować go utratę miejsca w podstawowym składzie.

Rafał Okoniewski 4. To nie był ten sam Okoniewski, który błyszczał startami w Gorzowie. Senior MrGarden GKM-u wygrał w Rybniku tylko jeden moment startowy, co dało ostatecznie podwójny triumf. W pozostałych biegach Okoniewski nie pokonał żadnego rywala.

Marcin Nowak 7. Bardzo dobry mecz wychowanka leszczyńskiej Unii, który potwierdził swoją wysoką formę. Kapitalny manewr w siódmym wyścigu pozwolił grudziądzanom na zbliżenie się do ROW-u na 2 punkty. Nowak jeździł w Rybniku bardzo pewnie, a swoim niedzielnym występem przebił wszystkie z ubiegłego sezonu.

Mateusz Rujner 1. Grudziądzanin wyraźnie męczył się na rybnickim torze i był tylko tłem dla rywali. Rujner pozostaje na razie zawodnikiem jednego toru.

Explore more:  how big is a soccer goal

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Data utworzenia:.

2 maja 2016, 18:01.

Korespondent żużlowy „Przeglądu Sportowego”.

Bạn cũng có thể thích...