Popek: Pierwszy raz motywacją są pieniądze

Popek: Pierwszy raz motywacją są pieniądze

MMA.

Już w sobotę, 3 grudnia, gala KSW 37: Circus of Pain. Wszyscy czekają na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem Monsterem. Wracający do MMA. zawodnik czuje się świetnie przygotowany do pojedynku. Ponadto dodał co było jego motywacją. – Pierwszy raz w moim życiu chodzi o pieniądze – przyznaje Popek.

2 grudnia 2016, 16:43..

| Aktualizacja 2 grudnia 2016, 16:51.

Konferencja przed 37 Gala KSW Circus of Pain
Konferencja przed 37 Gala KSW Circus of Pain (Foto: Pressfocus)

Popek Monster, czyli Paweł Rak, ma za sobą już trzy walki w MMA., wygrał z nich dwie, oba przez nokaut. Teraz, po kilku latach przerwy, wraca do klatki. – Zrobiłem to dla sportu, dla zdrowia, aby ocalić swoją rodzinę. Nie ukrywam, że pierwszy raz w moim życiu motywacją są pieniądze. Nigdy pod publiczkę. Przecież mój fejm wyprzedza mnie na mieście. Chciałem wrócić do żywych, chciałem zawalczyć o swoją rodzinę, córkę. Już jestem zwycięzcą – mówi Popek.

Samozwańczy Król Albanii przygotowywał się do tego pojedynku z Marcinem “Różalem” Różalskim, który to pokonał Pudziana na gali KSW 35. – Jestem teraz w trybie treningowym. Są ogromne postępy zwłaszcza pod względem kondycyjnym. Przestałem się tym przejmować. Różal nie martwi się i mówi, że pod tym względem jest dobrze. Pierwszy raz udało mi się od tego dojść ogromną pracą. Odmówiłem sobie wielu rzeczy. Odstawiłem papierosy, alkohol, narkotyki. Ciężko pracuję u Marcina po dwa treningi dziennie. U Różala nie ma ćwiczeń, tylko bardzo ciężki wycisk.

Explore more:  Absurd. Te zasady nie mają sensu. Polakom pomogły mecze za kadencji Brzęczka

Oglądaj KSW i zobacz, kto wygra to medialne starcie. KSW 37 obejrzysz w systemie „pay-per-view” (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł.

Dużo sportu w weekend! Między innymi siatkówka, koszykówka i piłka nożna. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA.TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Różalski: Urwę Pudzianowi łeb! Będzie leżał w kałuży krwi!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Data utworzenia:.

2 grudnia 2016, 16:43..

Bạn cũng có thể thích...