Orbitrek (trenaże eliptyczny) – opinie o produktach

Orbitrek (trenaże eliptyczny) - opinie o produktach

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Urządzenia, dzięki którym możemy pracować nad swoją sylwetką i kondycją, są ogólnodostępne, a co za tym idzie, wcale nie trzeba biegać na siłownię, wystarczy zakup odpowiedniego sprzętu na użytek w swoich czterech ścianach.

Orbitek
Orbitek (Foto: Materiały prasowe)

Jednym z najbardziej popularnych obecnie urządzeń siłowych jest trenażer eliptyczny, zwany także orbitrekiem. Regularne ćwiczenia na tym urządzeniu, łączącym w sobie akcenty steppera, bieżni mechanicznej i rowerka stacjonarnego, kształtują całościowo sylwetkę i pomagają zapomnieć o zbędnych kilogramach.

Treningi na orbitreku, mimo że wyglądają na proste, pozwalają ćwiczącemu na spalenie dużej ilości kalorii w stosunkowo krótkim czasie, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Wszystko to sprawia, że w swoim fitness planie warto uwzględnić ćwiczenia na tym urządzeniu. Poniżej przygotowaliśmy kilka propozycji sprzętowych.

Kettler Crosstrainer ELLIPTICAL P (7649-600 Axios-Line).

Kettler Crosstrainer ELLIPTICAL P
Kettler Crosstrainer ELLIPTICAL P (Foto: Materiały prasowe)

Trenażer eliptyczny linii Axios to optymalny i bezpieczny sposób na wzmocnienie wszystkich partii ciała, bez zbędnego obciążenia stawów. Elementy wyposażenia, takie jak 18-kilogramowe koło zamachowe, magnetyczny system hamowania sterowany dodatkowo silnikiem oraz przeguby z łożyskami kulkowymi, to gwarancja równomiernej i efektywnej sekwencji ruchów. Urządzenie posiada 12 programów treningowych, pamięć na ustawienia treningowe dla 4 osób oraz pomiar tętna. Sprawdź ofertę.

York X120 ACTIVE.

York x120 ACTIVE
York x120 ACTIVE (Foto: Materiały prasowe)

W orbitreku magnetycznym X120 ACTIVE zastosowano funkcję elektronicznej regulacji oporu. Zróżnicowany zestaw aż 19 programów treningowych umożliwia dobór ćwiczeń w zależności od preferencji użytkownika. Orbitrek wyposażono w intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD oraz uchwyt na bidon. Dzięki sensorom dotykowym na kierownicy możesz kontrolować swoje tętno. Sprawdź ofertę.

Explore more:  kazakhstan football clubs

Kettler Unix P.

KETTLER UNIX P
KETTLER UNIX P (Foto: Materiały prasowe)

Unix P to model najwyższej klasy wśród rowerów ergonometrycznych. Ten ergometr – solidny i silny partner do treningów – charakteryzuje się ramą wykonaną z rur dwuściennych, obciążeniem 180 kg oraz maksymalnym oporem 600 wat. Komputer treningowy podświetlany jest na niebiesko. Osiem programów treningowych, które są sterowane twoim tętnem, sprawia, że trening jest nie tylko urozmaicony, ale też bezpieczny. Jedną z zalet tego modelu jest magnetyczny system hamowania sterowany silnikiem. Sprawdź ofertę.

Hammer Ellyptech CT6.

HAMMER Ellyptech CT6
HAMMER Ellyptech CT6 (Foto: Materiały prasowe)

Orbitrek Ellyptech CT6 jest idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanego treningu cardio w domu. Posiada 12 programów, w tym 8 profili treningu od wysokiego po niski, jak również 4 indywidualne programy tętna. Dzięki zastosowanym czujnikom sensorycznym, tętno masz zawsze pod kontrolą. Ellyptech CT6 posiada komputer treningowy z wyświetlaczem LCD, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Intensywność treningu możesz regulować w 16 poziomach. Orbitrek posiada 12 kg koło zamachowe, wysokiej jakości łożyska kulkowe oraz magnetyczny system hamowania. Sprawdź ofertę.

BH Fitness QUICK G233.

Quick BH Fitness G233
Quick BH Fitness G233 (Foto: Materiały prasowe)

Orbitrek QUICK to najlepszy wybór dla początkujących użytkowników. Posiada czujniki pomiaru pulsu na uchwytach, co pozwala na nieustanne i komfortowe mierzenie tętna podczas twojego treningu. Wyposażony jest w system inercyjny o wadze 8 kg. Magnetyczny system hamulcowy zapewnia cichy i płynny ruch, a 8 stopniowa regulacja oporu pozwala wybrać odpowiednią intensywność treningu. Sprawdź ofertę.

Świetnym sprzętem z nieco niższej półki cenowej jest orbitrek magnetyczny inSPORTline Misouri. Domowy trening wytrzymałościowy przeprowadzisz korzystając z orbitreka Finnlo SX1 3209 Ellypsis. W siłowni, którą urządzisz w swoim salonie lub garażu, nie może zabraknąć też trenażera Kettler RIVO P.

Dla fanów różnorodnej intensywności i kontrolowanego treningu ciała polecamy Hammer Crosstech XTR. Sprzętem, który nie zawodzi podczas użytkowania i zapewnia optymalne wyniki pracy, jest również Kettler RIVO M.

Explore more:  Polka kontra wielkie gwiazdy. "Lubię się ścigać z szybszymi od siebie"

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:.

12 stycznia 2018, 14:28.

Bạn cũng có thể thích...